ŠTÝLOVÁ MÓDA

Doprava

Vnútroštátna doprava:

Zásielku doručí DPD kuriér na súkromnú adresu určenú príjemcom zásielky, kdekoľvek v rámci Slovenskej republiky. Príjemcovi zásielky je umožnená interaktívna komunikácia s kuriérskou spoločnosťou aj mimo bežnej pracovnej doby a v deň doručenia zásielky je upozornený SMS správou zo strany DPD. Služba DPD Classic taktiež zahŕňa štandardnú dobu doručenia v nasledujúci pracovný deň, poistenie tovaru až do 2 500 €, tri pokusy o doručenie a spätnú prepravu odosielateľovi, v prípade nedoručiteľného balíka.

 

Doručenie na adresu (nad 100 € s DPH)

ZADARMO

ZADARMO

Doručenie + dobierka  (pod 100 € s DPH)

6.50 € bez DPH

7,80 € s DPH

Doručenie + prevodný príkaz (pod 100 € s DPH)

5,00 € bez DPH

6,00 € s DPH

Doručenie + predfaktúra

5,00 € bez DPH

6,00 € s DPH

* Uvedené ceny sú účtované za každý 15 kg balík.

 

Medzinárodná preprava:

Zásielka je doručená DPD kuriérom na súkromnú adresu určenú príjemcom zásielky, kdekoľvek na území Českej republiky, Maďarska, Rakúska, Poľska, Nemecka, Francúzska, Írska, Veľkej Británie, Belgicka, Luxemburska a Holandska. Príjemcovi zásielky je umožnená interaktívna komunikácia s DPD aj mimo bežnej pracovnej doby a v deň doručenia zásielky je upozornený SMS správou zo strany DPD. Doručenie medzinárodnou prepravou DPD taktiež zahŕňa tri pokusy o doručenie a spätnú prepravu odosielateľovi, v prípade nedoručiteľného balíka. 
Hmotnosť balíka pri medzinárodnej preprave je maximálne 10kg. Zároveň balík nie je možné poslať na dobierku.
 
Cenník medzinárodnej prepravy:
 
Česká republika, Maďarsko, Poľsko a Rakúsko - 18 € s DPH
Nemecko - 18 € s DPH
Francúzsko, Írsko, Veľká Británia, Belgicko, Holandsko a Luxembursko - kalkulácia na vyžiadanie.

* Uvedené ceny sú účtované za jeden balík s hmotnosťou maximálne 10kg, vrátane palivového a mýtneho poplatku.

 

Slovenská pošta - doručenie na adresu

Slovenská pošta doručuje tovar štandardne do 4 pracovných dní v rámci celej SR. Tovar bude po potvrdení objednávky odoslaný najneskôr v nasledujúci pracovný deň.  Potvrdenie bude zaslané ihneď ako budú všetky položky z Vašej objednávky na sklade.

 

Doručenie na adresu (nad 100 € s  DPH)

ZADARMO

ZADARMO

Doručenie na adresu dobierka  (pod 100 € s DPH)

5.75 € bez DPH

6.90 € s DPH

Doručenie na adresu (pod 100 € s DPH)

4.25 € bez DPH

5.10 € s DPH

Dobierka

1.50 € bez DPH

1.80 € s DPH

 

Pokiaľ potrebujete zistiť bližšie informácie o stave a čase dodania Vašej objednávky, môžete podľa čísla balíku (bude zverejnené v nasledujúci pracovný deň po expedovaní objednávky v sekcii - Faktúry aj vo svojom mailboxe) vyhľadať Vašu zásielku na stránkach Slovenskej pošty - sledovanie zásielok.

Na čo si musím dať pozor pri prevzatí zásielky od prepravcu a čo mám robiť ak je zásielka poškodená?

Tovar je v plnej výške poistený, ale je nutné ho skontrolovať pri prebratí od prepravcu. Neskoršie reklamácie prepravca neuzná. Ak je balík viditeľne poškodený, tovar od prepravcu nepreberte a informujte nás prostredníctvom kontaktného formulára. Prepravcovia sú však veľmi spoľahliví a ide o zanedbateľné percento reklamácií. V prípade potreby môžete využiť aj zákaznícku linku DPD - 18 373 a Slovenskej pošty - 0800 122 413

 

Osobný odber:
Osobný odber momentálne nie je možný.